..Rzymskokatolicka Parafia.. ..Świętego Jana Chrzciciela.. ...............w Giławach...............

III Niedziela Wielkanocy – 14 kwietnia 2024 roku

1. Dziś XVI Niedziela Biblijna.  Ta niedziela to też dzień szczególnej modlitwy w obronie każdego życia poczętego.

2.  Dziś spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii świętej – po Mszy św. o godz. 8.30.

3.
Tydzień temu ofiary z kolekty na Caritas Archidiecezji Warmińskiej wyniosły xxx zł. Serdecznie dziękujemy.

4.  Intencje mszalne i porządek służby Bożej w tym tygodniu: patrz --> zakładka >> Msze św.<<

Wskazówki sanitarne:

* Brak obowiązku zasłaniania usti nosa;
* Brak limitu uczestników liturgii;
(warto zachować odstęp w ławkach);
* Wskazane jest, aby w domach zostały osoby z objawami infekcji;
* Wskazana jest dezynfekcja rąk przy wejściu do świątyni;
(stanowisko z płynem do rąk i maseczkami przy wejściu - jest również płyn do dezynfekcji ławek)
* Wskazana jest Komunia św. na rękę;

* Spowiedź odbywa się w odpowiednio zabezpieczonym konfesjonale;

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja