Parafia św. Jana Chrzciciela .................. Giławy ..................

XI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018 roku

1.     W niedzielę za tydzień - 24 czerwca - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela:
ð Msze św. 8.30 i 10.30 (suma odpustowa)
ð litania do św. Patrona i odpustowe błogosławieństwo
ð koncert ewangelizacyjny grupy modlitewnej „8 Błogosławieństw”
ð coś na ząb i kiermasz rozmaitości

Mszy odpustowej przewodniczyć będzie ks. kap. hon. Gerard Łążyński, wieloletni Proboszcz naszej Parafii. Zapraszam!!!

2.     Nabożeństwo plenerowe (czerwcowe) w najbliższą sobotę – 23 czerwca – w Wigilię Uroczystości Narodzin św. Jana Chrzciciela – przy krzyżu misyjnym koło kościoła.

3.     Sprzątanie świątyni przed odpustem zaplanowane jest na piątek – 22 czerwca – po godz. 10.00.

4.     Dziękuję Parafianom za świeże kwiaty do kościoła, wykoszenie trawy na cmentarzu i terenie przykościelnym. Bóg zapłać!

5.     Dziś można złożyć ofiarę do puszki na Archidiecezjalny Fundusz Zapomogowy.

6.     Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny – na klęczniku przy wyjściu z kościoła.

7. Sołectwo Giławy zaprasza do Strefy Kibica. Wspólne dopingowanie Polskiej Reprezentacji w świetlicy wiejskiej. Najbliższy mecz – wtorek – godz. 17.00.