Parafia św. Jana Chrzciciela .................. Giławy ..................

Zostaw info

Twoja wiadomość:

Dalej->

Czas:30.03.2018, o 14:34 (UTC)
Wiadomość:Chciałbym poinformować Ks. Proboszcza, że Msza Wigilii Paschalnej nie odbywa się w Wielką Sobotę (bo w Wielką Sobotę nie sprawuje się żadnej Mszy), lecz w Noc Zmartwychwstania, która należy do Niedzieli Zmartwychwstania, czyli Wielkanocnej. Życzliwy!
Komentarz:Ks. Z.: Tak, oczywiście wiem. Informacja jest jedynie "orientacyjna" (w jaki dzień jest rzeczywiście liturgia). Parafianie i uczestnicy liturgii w Kościele wiedzą, że w Wielki Piątek i Wielką Sobotę nie sprawujemy Eucharystii, a Msza Wigilii Paschalnej należy już do Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Niemniej dziękuję za "precyzyjność" uwagi. Równie życzliwy Ks. Proboszcz

Czas:10.03.2018, o 13:53 (UTC)
Wiadomość:Ile to jest xx zł.?
Komentarz:Ks. Z.: Informacja została udzielona pocztą elektroniczną. Pozdrawiam.

Czas:28.05.2017, o 10:12 (UTC)
Wiadomość:Ogromnie dziękujemy za najlepsze przyjęcie, za zasłuchanie, za serdeczność i Waszą wspaniałość! To był zaszczyt śpiewać dla Was! Dziękujemy księdzu, super śpiewacie!!!!

Czas:15.02.2017, o 19:32 (UTC)
Wiadomość:Serdeczne pozdrowienia przesyła Oliwier Michalak wraz z siostrą Kornelią i rodzicami.
Komentarz:Ks. Z.: "Odzdrawiam"! Rośnijcie!

Czas:06.01.2017, o 11:32 (UTC)
Wiadomość:Serdecznie pozdrawiamy księdza Zbigniewa Joanna ,Klaudia oraz Maciej Walkiewicz Parafia Sw Boboli zLW
Komentarz:Ks. Z.: Ooooj, kupę lat. Pozdrawiam cała Rodzinkę - szczególnie Maciusia - etam Maciusia - już Macieja zapewne!!!

Czas:27.12.2016, o 11:11 (UTC)
Wiadomość:POZDROWIENIA DLA KS. ZBIGNIEWA Z SROKOWA. PARAFIA ŚW.KŻYRZA
Komentarz:Ks. Z.: Srokowo - Mała Ojczyzna.

Czas:13.01.2016, o 13:58 (UTC)
Wiadomość: Rusek Mały pozdrawia naszego super proboszcza i całą parafię
Komentarz:Ks. Z.: Oj, nie taki super, za to Parafia jak najbardziej

Czas:18.11.2015, o 13:34 (UTC)